logo beautyclinic

ikony

  • Czytapromocje-studio-urody-bielskoięcej... ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

MEDYCYNA ESTETYCZNA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Bądź bezpieczna

Zabiegi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej poprawiające wygląd, kondycję skóry oraz redukujące objawy starzenia wykonuje w naszym gabinecie specjalista dermatolog dr Dorota Milewska-Wróbel.

Dr Dorota Milewska-Wróbel - lekarz specjalista dermatolog-wenerolog.  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz zabiegi anti-aging. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Posiada wszechstronne doświadczenie zawodowe w pracy zarówno w dużym oddziale szpitalnym w Klinice Dermatologii  i Wenerologii w Katowicach oraz na oddziale Dermatologii Dziecięcej, jak i w prywatnych klinikach. Obecnie pracuje w poradni Dermatologicznej, w Prywatnej poradni Medicover oraz w swojej prywatnej klinice Derma Medical w Bielsko–Biała.

W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług  - uczestnik licznych szkoleń, konferencji i kursów  uprawniających do wykonywania zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej z zakresu: iniekcji toksyny botulinowej, wypełnień  kwasem hialuronowym,  mezoterapii igłowej,  peelingów medycznych, osocza bogatopłytkowego,  lipolizy iniekcyjnej, laseroterapii oraz liftingu twarzy i ciała za pomocą nici  PDO oraz  nici z haczykami.

Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach i sympozjach naukowych z zakresu chorób skóry i medycyny estetycznej. 

W swojej praktyce korzysta wyłącznie z najlepszych preparatów renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Swoją pracę wykonuje z wielką starannością i  pasją, a do pacjentów podchodzi w sposób kompleksowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

BĄDŹ BEZPIECZNA!!!

Na rynku estetycznym pojawia się wiele gabinetów oferujących wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej przez osoby nieuprawnione. Zwracamy uwagę na fakt, iż zabiegi z naruszeniem ciągłości tkanek, wiążące się z podawaniem leków i substancji czynnych w formie iniekcji mogą być wykonywane jedynie przez lekarza.
Wykonywanie takich zabiegów przez kosmetyczki i kosmetologów (mimo posiadania nie mających mocy prawnej certyfikatów) jest nielegalne i wiążę się z narażeniem na powikłania, których niewykwalifikowane osoby nie potrafią rozpoznać ani leczyć .

TOKSYNĘ BOTULINOWĄ, WYPEŁNIENIE KWASEM HIALURONOWYM USIECIOWANYM, WYPEŁNIENIE I MODELOWANIE UST, OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE, ZABIEGI Z ZASTOSOWANIEM NICI LIFTINGUJĄCYCH WYKONUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ!!!

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej, gdzie znajdują się ciekawe i ważne informacje dla pacjentów: www.polme.pl