logo beautyclinic

ikony

  • Czytapromocje-studio-urody-bielskoięcej... ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

LASEROTERAPIA

 

 

FUNKCJE:

Medyczne urządzenie łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego klienta - energię świetlną oraz cieplną w sposób pozwalający uzyskać najwyższą skuteczność. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do danego rodzaju skóry. System PTF zapewnia dodatkowo gwarancje zabiegów nie tylko skutecznych, ale i bezbolesnych - wszystko dzięki uzyskaniu prostokątnego impulsu światła. Badania dowiodły, że Laser daje skuteczność na poziomie 98,8%.

Poniżej prezentujemy schematy przedstawiające:

  • po lewej stronie impulsy świetlne w tradycyjnym urządzeniu typu IPL
  • po prawej stronie prostokątny impuls w urządzeniu Laser z systemem PTF

 

l2

 

l3l4

 

Tradycyjny IPL czy E-LIGHT rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy  (rys.1 z lewej strony) - pomiędzy pod-impulsami następuje termiczna relaksacja skóry, która jest konieczna ponieważ energia dawkowana jest nierównomiernie oraz jest zbyt duża, aby została oddana podczas jednego impulsu - mogłoby to być niebezpieczne dla skóry klienta. Rozbicie impulsu jest wymagane, aby zabieg był bezpieczniejszy, jednak powoduje to mniejszą skuteczność i większe odczucia dla klienta.
W przypadku naszego urządzenia (rys.2 z prawej strony), energia dawkowana jest jednolicie, ciągłe, bez rozbijania na podimpulsy - prostokątny kształt impulsu udało się uzyskać dzięki zastosowaniu systemu podwójnej lampy. Skutkuje to lepszymi rezultatami zabiegowymi. W serii wykonujemy mniejszą ilość zabiegów, a efekty pozostają na dłużej. Dodatkowo stała energia gwarantuje zabiegi w pełni bezpieczne dla klientów.
 
ZALETY:

  • Brak ryzyka wystąpienia poparzeń - dzięki jednolicie dawkowanej energii oraz wbudowanym w kartridż filtrom
  • Opatentowany system chłodzenia głowicy powietrzem
  • Bezbolesne zabiegi - dzięki impulsom świetlnym o prostokątnym kształcie
  • Dogłębne i precyzyjne spektrum działania zarówno na dużej jak i małej powierzchni - zagwarantowane dzięki technologii podwójnych lamp i zastosowaniu najwyższej klasy filtrów
  • Duży rozmiar punktu naświetlania - idealnie rozprowadza promieniowanie
  • System podwójnej lampy w każdym kartridżu - precyzyjne i skuteczne rozprowadzenie impulsu świetlnego
  • Certyfikat FDA  (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków).

 

Urządzenia oparte o technologię PTF cieszą się na całym świecie dużą renomą i zaufaniem.

 

 sptf2

sptf