logo beautyclinic

ikony

 • Czytapromocje-studio-urody-bielskoięcej... ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

pqage2

CZYM JEST PQ AGE?

PQ-Age to innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry. Jest to skuteczna metoda w walce z niedoskonałościami estetycznymi skóry, jak: przebarwienia, głębokie zmarszczki, zaskórniki czy rozszerzone pory. Zabieg ten niweluje blizny, trądzik, a nawet rozstępy. Jego innowacyjność polega na tym, iż zapewnia on głęboką stymulację jednocześnie nie naruszając powierzchni skóry właściwej, co pozwala uniknąć efektu łuszczenia się naskórka. Rezultaty zabiegu są podobne do efektów uzyskanych dzięki mezoterapii igłowej – skóra jest wyraźnie młodsza, gładsza i przyjemna w dotyku. Efekt ten dostrzegalny jest natychmiast po zakończeniu procedury zabiegowej. PQ-Ageto nowy zabieg szwajcarskiej firmy Croma Pharm, który nazywany jest „nową skórą”, ponieważ po serii zabiegów gwarantowany jest efekt zupełnie odnowionej skóry. Peeling stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób.

CO ZAWIERA PEELING PQ AGE?

PQ AGE to wyrób medyczny, którego głównymi składnikami są cenione w dermatologii i w medycynie estetycznej substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu: kwas trójchlorooctowy 34% (TCA), nadtlenek mocznika (CH6N2O3) w stężeniu 5%, koenzym Q10 w stężeniu 5% oraz kwas kojowy w stężeniu 10%.

KWAS TRÓJCHLOROOCTOWY (34%) widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów nawet do 80%, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego.

NADTLENEK MOCZNIKA ma właściwości mocno rozjaśniające dzięki utlenianiu związków organicznych (barwników i pigmentów), silnie nawilża skórę oraz ułatwia wnikanie do skóry TCA (kwas trójchlorooctowy).Stosuje się go nawet w stomatologii.

KWAS KOJOWY uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny – białka warunkującego koloryt skóry. Znany jest również ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwutleniających.

KOENZYM Q10 nazywany jest w kosmetologii „eliksirem młodości”. Odpowiada on za wytwarzanie i magazynowanie energii w komórkach oraz ich dotlenienie. Wyłapuje wolne rodniki uszkadzające komórki.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • lifting skóry (utrata napięcia i jędrności)
 • rewitalizacja skóry
 • wygładzenie i wypełnienie zmarszczek
 • przebarwienia
 • zaskórniki
 • blizny potrądzikowe
 • blizny pourazowe
 • rozstępy
 • regeneracja tkanek
 • leczenie skóry wrażliwej i delikatnej
 • leczenie skóry trądzikowej (silne działanie antywirusowe i antybakteryjne).

Zabieg wskazany jest dla kobiet i mężczyzn, jak również dla dzieci i młodzieży w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz po trądziku.

JAK WYGLĄDA ZABIEG PQ AGE?

Zabieg jest przyjemny i bezbolesny dla pacjenta. Podczas procedury zabiegowej ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, a skóra po zabiegu nie złuszcza się. W trakcie jednego zabiegu peeling jest trzy-czterokrotnie warstwowo wsmarowywany w skórę w sposób liftujący. W zależności od stanu skóry i efektów, jakie pragnie uzyskać pacjent zabieg powtarzany jest co 10 dni około 4-5 razy. Po takiej serii zabiegów rezultaty są w pełni zadowalające. Finalnie poddana zabiegowi skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki zostają wypełnione, przebarwienia rozjaśnione, rozstępy spłycone, a cera promienieje już po jednym zabiegu! Bezpośredni efekt to również bardzo duże widoczne nawilżenie i napięcie skóry.

PQ-Age można stosować jako samodzielny zabieg, natomiast dla pełnego i długotrwałego efektu zaleca się podanie serii zabiegów. Łączenie tego zabiegu z innymi metodami medycyny estetycznej daje doskonałe efekty.

KTO POWINIEN SIĘ ZDECYDOWAĆ NA ZABIEG PQ AGE?

Zabieg PQ-Age polecany jest wszystkim osobom, które chcą cieszyć się piękną i gładką skórą bez żadnych niedoskonałości. Jest to idealna propozycja dla tych pacjentów, którym zależy na szybkim, skutecznym, bezbolesnym i bezinwazyjnym sposobie poprawy wyglądu skóry.Specjaliści do najbardziej zauważalnych efektów kuracji zaliczają natychmiastowe odmłodzenie i poprawę napięcia skóry,wygładzenie oraz pozbycie się przebarwień i zaskórników, a także usunięcie świeżych rozstępów i płytkich blizn. Zaletą zabiegu jest także rewitalizacja skóry szyi, dekoltu oraz wewnętrznej strony ud, ramion i piersi.

Zabieg odpowiedni jest także w przypadku skóry bardzo suchej i wrażliwej – zwalcza niedoskonałości bez skutków ubocznych stymulując do wewnętrznej odnowy i intensywnej regeneracji najgłębszych warstw skóry w bardzo delikatny sposób.

Zabieg doskonale sprawdzi się przed wielkim wyjściem, bowiem jego efekty widoczne są zaraz po zakończeniu całej procedury. Z uwagi na krótki czas trwania i brak konieczności przygotowywania się do zabiegu może zostać on wykonany nawet w trakcie przerwy na lunch.

Młoda, promienna cera bez śladów niedoskonałości to marzenie wielu z nas. Jeśli chcesz odzyskać perfekcyjny wygląd skóry, a przy tym odjąć obie lat to ten zabieg jest dla Ciebie!

JAKIE SĄ ZALETY ZABIEGU PQ AGE?

PQ-Age to rewolucja w dziedzinie biorewitalizacji. Oprócz widocznych „gołym okiem” efektów tego zabiegu do jego zalet zalicza się również bezbolesność, innowacyjność, brak okresu rekonwalescencji oraz krótki czas trwania (około 30 minut). Pacjenci cenią sobie również to, że lista przeciwwskazań jest stosunkowo krótka, a większość z nich ma jedynie tymczasowy charakter.

Do zalet zabiegu zalicza się również brak ryzyka powikłań. Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem bez ryzyka fotouczuleń, nie występuje ryzyko przebarwieńWarto dodać, że sam zabieg jest bardzo przyjemny – w jego trakcie pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, bowiem ani w trakcie procedury zabiegowej, ani po jej zakończeniu nie pojawia się zaczerwienie ani pieczenie skóry. Atutem zabiegu jest także brak łuszczenia się skóry.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • podrażniona skóra
 • alergie skórne
 • ciąża
 • laktacja
 • zakażenia bakteryjne, wirusowe (aktywnaopryszczka), grzybiczne w obrębie miejsca zabiegowego
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • nadżerki, otarcia
 • długotrwałe przyjmowanie sterydów
 • łuszczyca
 • liczne znamiona.

PQAge jest zarejestrowany jako wyrób medyczny. W polskich gabinetach zabieg dostępny jest od pierwszego kwartału 2015 roku.

PQ AGE! PODARUJ SOBIE NOWĄ SKÓRĘ!

NAPIĘTA I MŁODA SKÓRA BEZ NIEDOSKONAŁOŚCI!

 

pqage